Nákup jednotlivých vstupenek

Zahájení prodeje jednotlivých vstupenek a dárkových poukazů

Po 2. 5. 2022 v 10:00

Jak koupit vstupenku?

  • On-line na www.pkf.cz (platba kartou nebo bankovním převodem, možnost zaslání vstupenek poštou doporučeně za poplatek 50 Kč). On-line lze zakoupit maximálně 8 vstupenek na jeden koncert. On-line vstupenku lze zakoupit nejpozději 60 minut před začátkem koncertu.
  • V pokladně PKF – Prague Philharmonia (platba hotově nebo kartou)

Zbylé vstupenky jsou k dostání v místě konání koncertu vždy hodinu před jeho začátkem. Platba pouze v hotovosti

Pokladna PKF – Prague Philharmonia

KD Ládví, Burešova 1661/2, Praha 8
T +420 224 267 644
vstupenky@pkf.cz 

Dopravní spojení:
Metro C Ládví (10 minut z centra, výstup přímo u KD Ládví)
Tram 10 | Bus 152, 166, 177, 348

Donátorská vstupenka – rychlá podpora na 1 klik!

Jste fanouškem PKF – Prague Philharmonia, v hlavě se vám honí myšlenka ji nějakým způsobem podpořit, ale nechcete se zdržovat přílišnou administrativou?  Nově vám nabízíme rychlou podporu na 1 klik! Jednoduchým on-line nákupem donátorské vstupenky na některý z koncertů cyklu A, K nebo S podpoříte vybraný koncert a stanete se jeho patronem. Místa pro donátory v Rudolfinu jsou v krásné lokaci 1. řady balkón střed, kde budete mít svůj koncert jako na dlani. V nečíslovaných sálech vám zarezervujeme sedadla dle vašeho přání. Na požádání Vám rádi vystavíme potvrzení o daru, o který si budete moci snížit daňový základ, ať jste OSVČ či zaměstnanec.  

V průběhu nákupu budete systémem požádáni o uvedení svých kontaktů. Děkujeme, že nám tak dovolíte osobně vám poděkovat a informovat vás o akcích Přátel PéKáeF v sezóně 2021–2022 či případně o dalších dobrodružných kláních, které pro vás během roku vymyslíme.

Rodinná vstupenka

Odrostly již vaše děti dětským koncertům a chcete je plynule připravit na návštěvu koncertů symfonických? Pokud máte příliš velké a přitom stále ještě příliš malé ratolesti, využijte rodinnou vstupenku za 100 Kč na osobu na Komorní cyklus (K) a udělejte si společně krásný komorní večer. Sleva platí pro 2 dospělé a jejich děti či vnoučata ve věku 8-17 let. Rodinnou vstupenku nelze bohužel zatím rezervovat on-line, ale pouze na emailové adrese vstupenky@pkf.cz, nebo ji zakoupit před koncertem v místě konání.

Informace o programu, zákaznická podpora

Po – Čt 9.30 – 17.00 (kromě svátků)
T +420 224 267 644 
vstupenky@pkf.cz 

PKF – Prague Philharmonia využívá k prodeji prodejní systém ENIGOO

Způsob platby a převzetí vstupenek

eVstupenka (elektronická vstupenka)
On-line platba kartou (nejpozději 70 minut před začátkem koncertu) či platba bankovním převodem (nejpozději 10 dní před koncertem); vlastní tisk vstupenky zaslané e-mailem; v případě registrace do prodejního systému vám bude vstupenka přidána také do vašeho účtu, kde ji v případě potřeby najdete a budete ji moci znovu vytisknout nebo ukázat v mobilním zařízení.

Hotově v pokladně PKF – Prague Philharmonia
Lhůta pro vyzvednutí je 10 dnů od potvrzení objednávky, po uplynutí lhůty je rezervace automaticky zrušena; pokud od potvrzení objednávky zbývá do koncertu méně než 10 dnů, je rezervaci nutné vyzvednout nejpozději v poslední otvírací den pokladny PKF.

Bankovním převodem na základě faktury
Vstupenky lze vyzvednout buďto před koncertem (nutná telefonická domluva), osobně v pokladně PKF nebo zvolit způsob dodání doporučeně prostřednictvím České pošty (do 5 pracovních dnů)  

Všeobecné podmínky

  • Zakoupené vstupenky nelze vyměňovat nebo vracet. K vrácení vstupného dojde pouze v případě zrušení koncertu bez náhrady.
  • Za ztracené vstupenky nelze poskytnout náhradu, vyjma abonentních vstupenek.
  • Pořadatel neodpovídá za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa PKF – Prague Philharmonia a společnosti ENIGOO
  • Po zahájení koncertu ztrácí návštěvník v zájmu zajištění nerušeného zážitku nárok na své místo v sále a bude uveden na dostupná volná místa pořadatelem, a to výhradně o přestávkách či při potlesku. Děkujeme za pochopení.
  • Změny v programech a účinkujících jsou vyhrazeny a neopravňují k vrácení vstupného. Veškeré změny jsou zveřejňovány na www.pkf.cz.
  • Fotografování, pořizování audio a video záznamů, používání mobilních telefonů a jiných elektronických zařízení během koncertu je zakázáno.
  • Podrobné znění Obchodních podmínek
With support
Hl.město Praha
Ministerstvo kultury
General partner
Komerční banka
Principal partner
Hyundai
General media partner
Česká televize
Principal media partner
Hospodářské noviny
Patron
RSBC
Partners
SIKO
BENU
Centrální depozitář cenných papírů
Mozart Prague