Hromadné objednávky

Hromadné objednávky se vztahují na nákup 8 a více vstupenek.

Hromadné objednávky lze zasílat e-mailem na adresu vstupenky@pkf.cz nejpozději 3 týdny před datem konání koncertu. Písemné objednávky jsou závazné. Maximální doba rezervace míst před zasláním závazné objednávky je 1 měsíc. Poté jsou vstupenky vráceny zpět do prodeje.

Vstupenky lze hradit bankovním převodem na základě zálohové faktury se splatností 14 dní nebo osobně v Pokladně PKF – Prague Philharmonia. Po vystavení zálohové faktury již není možné měnit počet a cenovou kategorii vstupenek a termín koncertu. Při neuhrazení zálohové faktury v termínu splatnosti je rezervace vstupenek automaticky stornována. Při formě doručení vstupenek poštou je k ceně vstupenek připočítán manipulační poplatek za poštovné a balné ve výši 80 Kč.

Objednávky se vyřizují dle data přijetí a na aktuálně dostupná sedadla. PKF – Prague Philharmonia si vyhrazuje právo limitovat kontingent vstupenek určených pro hromadné objednávky.

Za ztracené vstupenky se neposkytuje náhrada. Zakoupené vstupenky nelze vracet nebo vyměňovat.

PKF – Prague Philharmonia neodpovídá za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa. Jakýkoliv spekulativní prodej vstupenek třetím osobám či organizacím je v rozporu s obchodními podmínkami a je zakázán.

Za podpory
Hl.město Praha
Ministerstvo kultury
Generální partner
Komerční banka
Hlavní partner
Hyundai
Generální mediální partner
Česká televize
Hlavní mediální partner
Hospodářské noviny
Patron
RSBC
Partneři
SIKO
BENU
Centrální depozitář cenných papírů
Mozart Prague