Slevy a speciální ceny

Nabízíme zvýhodněné ceny pro seniory starší 65 let, slevy pro studenty, držitele karet ISIC/ITIC, držitele průkazů ZTP a ZTP-P, rodinné vstupenky a snížené vstupné pro děti.

Slevy dostupné při nákupu on-line

Abonmá ISIC/ITIC | Sleva ISIC/ITIC

Držitelé karet ISIC/ITIC mohou zakoupit speciální ISIC/ITIC abonmá v ceně 590 Kč/1 200 Kč na Cyklus soudobé hudby S.

Průkazy ISIC/ITIC opravňují držitele rovněž k zakoupení jednotlivých vstupenek za 100 Kč/200 Kč na koncerty cyklu A, a sice na sedadla od III. kategorie. Při vstupu do sálu můžete být vyzváni k předložení platného dokladu.

Na jednu kartu ISIC/ITIC lze uplatnit slevu na jednu vstupenku na daný koncert orchestrálního cyklu A a na jedno abonmá ISIC/ITIC cyklu soudobé hudby S.

Sleva pro studenty

Vstupenka za 100 Kč pro studenty do 26 let na řadu K a S (nejen držitelé průkazu ISIC, ale též ostatních studentských nebo žákovských průkazů). Slevu lze uplatnit on-line, telefonicky, osobně nebo e-mailem.

Sleva pro děti

Pro děti mladší 15 let jsou k dispozici vstupenky za 100 Kč na koncerty cyklu A, K a S. Slevu lze uplatnit on-line a platí na vstupenky všech kategorií. V dětské řadě D/E je k dispozici dětské abonmá a dětská vstupenka za snížené vstupné.

Speciální cena pro seniory 65+

Senioři ve věku 65 let a starší mohou využít speciální cenu abonmá na cykly A, K a S. 

Všeobecné informace

Poskytované slevy nelze slučovat.

Zakoupené vstupenky nelze vyměňovat nebo vracet. K vrácení vstupného dojde pouze v případě zrušení koncertu bez náhrady.

Za ztracené vstupenky nelze poskytnout náhradu, vyjma abonentních vstupenek. 

Pořadatel neodpovídá za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa PKF — Prague Philharmonia.

Pořadatel požaduje při vstupu do sálu předložení dokladu, na jehož základě byla sleva poskytnuta.

V případě příchodu po zahájení koncertu ztrácí návštěvník v zájmu zajištění nerušeného zážitku nárok na své místo v sále a bude uveden na dostupná volná místa pořadatelem, a to výhradně o přestávkách či při potlesku. Děkujeme za pochopení.

Změny v programech a účinkujících jsou vyhrazeny a neopravňují k vrácení vstupného. Veškeré změny jsou zveřejňovány na internetových stránkách PKF.

Fotografování, pořizování audio a videozáznamů, používání mobilních telefonů a jiných elektronických zařízení během koncertu je zakázáno.

Generální partner
Komerční banka
Za podpory
Hl.město Praha
Ministerstvo kultury
Hlavní partner
Hyundai
Generální mediální partner
Česká televize
Hlavní mediální partner
Hospodářské noviny
Patron
RSBC
Partneři zvuku
Portu Gallery
Wood & Company
Partneři
SIKO
BENU
Centrální depozitář cenných papírů
Mozart Prague