Výhody pro studenty

Jste student do 26 let (včetně)?

Vstupenka za 100 pro studenty do 26 let na řadu K a S (držitelé průkazu ISIC, studentského nebo žákovského průkazu). Slevu lze uplatnit on-line nebo emailem nejpozději 24 hodin před koncertem na adresu vstupenky@pkf.cz. 

Chcete si užít za 100 Kč i koncerty Orchestrální řady PKFStaňte se členem Klubu Junior! Pokud se nebojíte být aktivní, chcete pomáhat na správném místě, podílet se na projektech a propagaci orchestru PKF – Prague Philharmonia a hledat nové, zajímavé přátele, je Klub PKF – Junior právě pro vás. Registrace probíhá na emailové adrese pkf@pkf.cz (jméno, věk, škola, studovaný obor, email, kontaktní telefon). Vstupenky za 100 Kč je nutné rezervovat nejpozději 24 hodin před koncertem na vstupenky@pkf.cz. Limit na člena jsou 2 vstupenky na koncert (oba účastníci musí být studenti do 26 let). Vstupenky budou vždy připraveny k vyzvednutí hodinu před koncertem. PKF si vyhrazuje právo vydat vstupenky do cenové kategorie dle uvážení a dle aktuální dostupnosti a celkový počet vstupenek pro Klub na koncert ve výjimečných případech limitovat. 

Jste držitel karty ISIC?

Držitelé karty ISIC mohou zakoupit vstupenku on-line za 100 Kč na koncerty Orchestrální řady A. Pro uplatnění slevy je nutné mít v registraci vyplněno číslo platné karty ISIC. Při nákupu pak stačí pouze se před zadáním slevy přihlásit. Slevu lze uplatnit na 1 vstupenku na koncert. Sleva se vztahuje na vstupenky od III. kategorie.

Zakoupit kartu ISIC

Za podpory
Hl.město Praha
Ministerstvo kultury
Generální partner
Komerční banka
Hlavní partner
Hyundai
Generální mediální partner
Česká televize
Hlavní mediální partner
Hospodářské noviny
Patron
RSBC
Partneři
SIKO
BENU
Centrální depozitář cenných papírů
Mozart Prague