Poskytované slevy

Přemýšlím o abonmá

S nákupem abonmá získáte slevu až 45 % oproti ceně jednotlivých vstupenek plus slevu ve výši 15 % na nákup dalších jednotlivých vstupenek v cyklech A, K, S a D/E a na mimořádné koncerty. Více informací najdete v sekci Nákup abonmá + ceník.

Jsem dítě do 15 let

Děti mladší 15 let mohou zakoupit vstupenky za 100 Kč na koncerty cyklu A, K a S. Samostatný cyklus koncertů pro děti v Rudolfinu D/E nabízí dětské abonmá a dětskou vstupenku

Hledám slevu pro celou rodinu

Využijte rodinnou vstupenku za 100 Kč na osobu na Komorní cyklus (K). Sleva platí pro 2 dospělé a jejich děti či vnoučata mladší 18 let. Cyklus K je vhodný pro děti od 8 let. Rodinnou vstupenku lze zakoupit před koncertem, nebo objednat na emailové adrese vstupenky@pkf.cz.

Jsem student do 26 let (včetně)

Vstupenka za 100 Kč pro studenty do 26 let na řadu K a S (držitelé průkazu ISIC, studentského nebo žákovského průkazu). Slevu lze uplatnit on-line nebo emailem nejpozději 24 hodin před koncertem na adresu vstupenky@pkf.cz. 

Chcete si užít za 100 Kč i koncerty Orchestrální řady PKFStaňte se členem Klubu Junior! Pokud se nebojíte být aktivní, chcete pomáhat na správném místě, podílet se na projektech a propagaci orchestru PKF – Prague Philharmonia a hledat nové, zajímavé přátele, je Klub PKF – Junior právě pro vás. Registrace probíhá na emailové adrese pkf@pkf.cz (jméno, věk, škola, studovaný obor, email, kontaktní telefon). Vstupenky za 100 Kč je nutné rezervovat nejpozději 24 hodin před koncertem na vstupenky@pkf.cz. Limit na člena jsou 2 vstupenky na koncert (oba účastníci musí být studenti do 26 let). Vstupenky budou vždy připraveny k vyzvednutí hodinu před koncertem. PKF si vyhrazuje právo vydat vstupenky do cenové kategorie dle uvážení a dle aktuální dostupnosti a celkový počet vstupenek pro Klub na koncert ve výjimečných případech limitovat. 

Jsem držitelem karty ISIC

Držitelé karty ISIC mohou zakoupit vstupenku on-line za 100 Kč na koncerty Orchestrální řady A. Pro uplatnění slevy je nutné mít v registraci vyplněno číslo platné karty ISIC. Při nákupu pak stačí pouze se před zadáním slevy přihlásit. Slevu lze uplatnit na 1 vstupenku na koncert. Sleva se vztahuje na vstupenky od III. kategorie. Zakoupit kartu ISIC

Mám průkaz ZTP nebo ZTP-P

Držitelé průkazů ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba + 1 doprovod) mají nárok na 50% slevu na všechny koncerty sezóny. Pořadatel si opět vyhrazuje právo vyžadovat před vstupem do koncertního sálu předložení dokladu, na jehož základě byla sleva poskytnuta. 

Jsem senior 65+

Seniory starší 65 let si PKF opravdu hýčká, a to speciálními cenami abonmá v cyklech A, K a S. Abonmá Senior lze objednat telefonicky (+420 224 267 644, osobní vyzvednutí), e-mailem na adrese vstupenky@pkf.cz (osobní vyzvednutí) nebo zakoupit osobně v pokladně PKF – Prague Philharmonia, KD Ládví, Burešova 1661/2, Praha 8. Ceník ABO Senior 65+ je k dispozici na stránce Nákup abonmá + ceník.

Chci darovat vstupenku bez ceny

Nově budete moci vytisknout vstupenku jako dárek bez uvedení ceny. Byť nejde o klasickou slevu, tisk bez ceny navolíte ve výběru slev pod názvem Dar – Tisk bez ceny.  

Důležité upozornění na závěr

Poskytované slevy nelze slučovat. Při vstupu do sálu je pořadatel oprávněn požadovat po držiteli vstupenky předložení platného dokladu, na jehož základě byla poskytnuta sleva. Pokud doklad předložen není, má pořadatel právo podmínit vstup na koncert doplatkem do výše plné ceny vstupenky v dané kategorii. Děkujeme za pochopení.

Za podpory
Hl.město Praha
Ministerstvo kultury
Generální partner
Komerční banka
Hlavní partner
Hyundai
Generální mediální partner
Česká televize
Hlavní mediální partner
Hospodářské noviny
Patron
RSBC
Partneři
SIKO
BENU
Centrální depozitář cenných papírů
Mozart Prague